Choď na obsah Choď na menu
 


Obrázok Tohtoročný rebríček najhoršie oblečených celebrít vedú popová princeznička Britney Spears a dedička hotelového impéria Paris Hilton.


Obe celebrity, v súkromnom živote priateľky, obsadili nelichotivú vedúcu pozíciu v tzv. Blackwellovom zozname. Americký magazín People o tom informoval bývalý módny návrhár a módny kritik Richard Blackwell.

Podľa jeho slov obe blondíny v posledných mesiacoch preukázali, že nemajú štýl a vzťah k móde, keď sa viackrát na verejnosti prezentovali v gýčových krátkych šatách s hlbokými výstrihmi či dokonca bez nohavičiek.

V listine "nemódnych celebrít" sa ďalej umiestnila 20-ročná Lindsay Lohan, hollywoodska filmová veteránka Meryl Streep, ale aj speváčky Christina Aguilera, Mariah Carey a Paula Abdul.

Ako aj minulý rok, na zozname príšerne oblečených žien sa zjavilo aj meno Camille Parkerovej Bowleso - manželky britského následníka trónu princa Charlesa.

Blackwell rozdáva aj dobré známky, čo sa týka vkusu obliekania a módy. Nemecká supermodelka Heidi Klum a hollywoodske herečky Kate Winslet, Angelina Jolie, Katie Holmes a Marcia Cross v tomto roku vedú rebríček najlepšie oblečených žien.

Dojem svojím oblečením podľa Blackwella urobila aj speváčka Beyoncé a legenda Barbra Streisand.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.